Další cenné kovy mladých hasičů

28.05.2010 1180x

216.jpgJiž druhý den po úspěchu na domácí půdě odjížděli motivovaní mladí hasiči vstříc dalším bojům o cenné příčky na soutěž v požárním útoku do Valtic. Naši mladší žáci zde dokonce obhajovali své prvenství z předchozího ročníku soutěže. Držení putovního poháru se jim však tentokrát nepovedlo o další rok prodloužit. Drobné zaváhání v prvním pokuse je průběžně umístnilo poměrně hluboko ve startovní listině. Druhým pokusem si svůj čas však výrazně vylepšili. Dokonce se dostali do průběžného vedení soutěže. Nastavenou laťku se však povedlo překonat dalším dvěma družstvům. Mladší žáci tak ze soutěže odjížděli s bronzovou medailí na hrudi.

Žáci starší si však vedli ještě lépe. Již v prvním pokuse dosáhli výborného času, který je umístnil do průběžného vedení závodu. Zaváhání v pokuse druhém jim sice šanci na další vylepšení svého výkonu překazilo, ovšem jejich původní čas zůstal až do samotného závěru nedotčený. Putovní pohár z této kategorie spolu se zlatými medailemi tak získalo družstvo starších žáků z Tvrdonic.

Mohli jsme tak oslavovat další úspěch našeho kolektivu mladých hasičů.