Výjezd na signalizaci EPS

31.12.2010 919x

237.jpgVe středu 29.12.2010 v odpoledních hodinách byla jednotka povolána k 29. výjezdu krajským operačním střediskem k požáru do areálu společnosti Frujo Tvrdonice. Požár byl nahlášen signalizací EPS (elektronická požární signalizace). Jednotka ihned vyjela s vozidly T-815 CAS 20 a Ford Transit DA. Při cestě k zásahu nařídil velitel jednotky, aby si zasahující hasiči nachystali do provozu dýchací techniku v případě zakouření budovy. Na místo jsme se dostavili jako první a ihned za námi profesionální jednotka z HZS Břeclav. Po příjezdu byl proveden průzkum za asistence správce areálu, který oznámil, že se jednalo o planý poplach. Jednotka se po ukončení zásahu vrátila společně s HZS Břeclav na základnu.

Obec Tvrdonice
Upřesnění místa areál společnosti Frujo Tvrdonice
Datum zásahu 2010-12-29
Čas vyhlášení 16:57 hod.